Strona głównaWiadomościBlizzard świętuje rok istnienia Overwatcha. Darmowy weekend dla wszystkich

Blizzard świętuje rok istnienia Overwatcha. Darmowy weekend dla wszystkich

Aż trudno uwierzyć, że Overwatch ma dopiero rok. Gra Blizzarda zadebiutowała na rynku dokładnie 23 maja. Przez te 12 miesięcy wydarzyło się w jej świecie tak wiele, że wydaje się, jakby była z nami już co najmniej od 3 lat. Rocznica istnienia to oczywiście doskonała okazja do świętowania.

Blizzard szykuje kilka ciekawostek z okazji rocznicy istnienia Overwatcha. Na początek wydana zostanie edycja GOTY, czyli Game of the Year Edition. Zastąpi ona wydanie Origins, w ramach którego gracze otrzymywali kilka dodatków. Wydanie GOTY będzie zawierać te same elementy, co Origins plus kilka dodatkowych, w tym chociażby 10 darmowych skrzynek. Na ten moment nie wiadomo, ile będzie kosztować nowa wersja gry, ale z pewnością będzie nieco droższe od standardowego.

Ale na tym nie koniec świętowania. W samej grze będzie miało miejsce specjalne wydarzenie z okazji rocznicy istnienia tytułu. Potrwa ono od 23 maja do 12 czerwca. Blizzard opublikował nawet wideo, które zapowiada event. Niestety, nie wiemy dokładnie, na czym będzie polegać wydarzenie. Oprócz tego gracze na całym świecie całkowicie za darmo będą mogli pograć w Overwatcha na PC, PS oraz XOne. Darmowy weekend potrwa w dniach 26-29 maja. To doskonała okazja, aby sprawdzić grę przed ewentualnym zakupem.

Sam jestem ciekaw, co twórcy przygotowują dla nas na kolejny rok istnienia Overwatcha. Pierwsze 12 miesięcy obfitowało w wiele ciekawych wydarzeń i zmian. Oby kolejny był równie owocny!

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię