Strona głównaWiadomościBlizzard udostępnia za darmo Overwatch

Blizzard udostępnia za darmo Overwatch

Szykujcie myszki i klawiatury na miliony kliknięć. Już za tydzień odpalimy całkiem bezpłatnie jeden z największych hitów Blizzarda.

Damowe weekendy z grami to skuteczny sposób na pozyskanie nowych uczestników rozgrywki. W tym czasie na spokojnie można zapoznać się z tytułem i podjąć gromką decyzję o zakupie pełnej wersji gry. Jest to rozwiązanie korzystne dla obu stron, bowiem producent ma szansę zyskać potencjalnych klientów, a gracze, nawet jeśli nie kupią gry, mogą za darmo spędzić w niej kilka godzin i dojrzeć jej wady oraz zalety.

Blizzard widząc, jak działa konkurencja, również postanowił wystawić przed szereg swojego multiplayerowego FPS-a. Overwatch będzie dostępny od 22 września dla wszystkich posiadaczy konta na platformie Blizzard Battle.net. Promocja potrwa do końca przyszłego weekendu, a dokładnie do 26 września, do godziny 8:59.

W tym czasie będziemy mogli sprawdzić, która z 25 postaci jest najlepsza do dynamicznych akcji wieloosobowych. W menu gry odblokowane będą wszystkie oficjalne tryby rozgrywki, a także 16 map czekających na swoich bohaterów. Po zakończeniu promocji zdobyte doświadczenie i wszelkie osiągnięcia bez problemu przeniesiemy do nowo zakupionego egzemplarza.

Źródło: playoverwatch.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię