Strona głównaGryAktualnościBloober Team już pracuje nad kolejnym, dużym projektem

Bloober Team już pracuje nad kolejnym, dużym projektem

Mimo, że od premiery The Medium na Xboxa i PC minął ledwie tydzień, twórcy z Bloober Team już rozglądają się za ludźmi do nowego projektu.

Bloober Team to firma znana przede wszystkim z zapadających mocno w pamięć horrorów, takich jak Layers of Fear czy Blair Witch. Niedawno wypuścili nowy tytuł, The Medium, inspirowany klimatami Silent Hill. Gra otrzymała już całkiem przyzwoite noty od recenzentów, ze średnią ocen 75/100 według serwisu Opencritic. Nie wszystkie recenzje są pozytywne, ale gra i tak okazała się już finansowym sukcesem.

Interesującą kwestią są teraz dalsze plany studia. Przewidywania utrudnia fakt, że Bloober Team pracował już zarówno nad własnymi projektami, jak i nad grami na licencji, takimi jak Blair Witch. Jednak jeden z tweetów członków zespołu zdradza, że firma nie tylko już zabrała się do pracy, ale też szuka nowych ludzi.

Tweet jest autorstwa Artura Laczkowskiego i możemy w nim przeczytać co następuje:

“The Medium było świetne, prawda? Ale co jeszcze lepsze, to to, że pracujemy nad kolejnym dużym projektem i potrzebujemy Twojej pomocy! Programujesz walki? Jesteś artystą od efektów specjalnych? A może interesuje Cię rola Concept Artist? W takim razie dołącz do nas, jeśli się ośmielisz.”

Nie ma ani słowa o tym czym jest “nowy duży projekt”, ale pewnie można obstawiać, że chodzi o kolejny horror. Jeśli sprawdzić oficjalną listę ofert pracy, można tam zobaczyć nabór na wiele stanowisk, na przykład dla osób tworzących otoczenia 3D, autorów gameplayu oraz ludzi od efektów specjalnych. 

Zobacz: The Medium: koszt produkcji zwrócił się w kilka dni

Co do samego The Medium, gra póki co pozostaje ekskluzywem dla konsoli Xbox oraz PC i nie ma żadnych oficjalnych ogłoszeń na temat wydań na inne platformy. Pewnie stanie się to prędzej czy później, podobnie jak to miało miejsce w przypadku Blair Witch, które trafiło nawet na Switcha i Oculusa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię