Strona głównaGryAktualnościBłyskawiczny nuke w Modern Warfare - 30 zabójstw w 31 sekund

Błyskawiczny nuke w Modern Warfare – 30 zabójstw w 31 sekund

Shipment robi robotę… 

Okazuje się, że wbrew opinii większości społeczności przed premierą ostatniej aktualizacji w Modern Warfare, głównym problemem nie jest możliwość wchodzenia na kontenery, tylko losowe spawny.

Zobacz: Bug Call of Duty: Modern Warfare masowo wykorzystywany do oszukiwania

Shipment to jedna z ulubionych map weteranów Call of Duty. Chociaż czasami można się mocno zirytować i większość mapy nie robi większego sensu, ostatecznie czysta, niczym niewzbraniana „nawalanka” dostarcza mnóstwo frajdy. Podobnie wygląda sytuacja w Modern Warfare, szczególnie kiedy dzięki zepsutym spawnom można osiągnąć średnią prawie jednego zabójstwa na sekundę.

Najpierw najszybszego nuke’a, 30 zabójstw bez śmierci, wbił YouTuber TapXNation, a dzień później z tronu zrzucił go @AtrocityIsKing, stojąc po prostu w miejscu przez 31 sekund i patrząc, jak przeciwnicy pojawiają się przed jego nosem.

Chociaż spawny na Shipmencie faktycznie nigdy nie miały większego sensu i po części sprzyjało to panującej dookoła rzezi, takie sytuacje raczej nie powinny mieć miejsca…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię