Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 do sprawdzenia za darmo na PlayStation 4

Borderlands 3 do sprawdzenia za darmo na PlayStation 4

Ściągajcie, póki jeszcze można! 

Najnowszy hit Gearbox zostanie tymczasowo otwarty dla znacznie większej grupy odbiorców. Jeżeli do tej pory zastanawialiście się nad zakupem, właśnie trafiła się okazja, żeby sprawdzić czy warto.

Zobacz: Borderlands 3: 5 milionów kopii sprzedane w pierwsze 5 dni

Razem ze zwiastunem prezentującym pierwsze DLC do Borderlands 3 pojawiła się również informacja, że od 21 do 24 listopada grę będzie można przetestować za darmo na PlayStation 4. Wystarczy udać się do sklepu, dodać ją do swojej biblioteki i przez cały weekend możecie szukać odpowiedzi na pytanie, czy jest to tytuł warty Waszych pieniędzy.

Jeżeli chodzi o wersję konsolową, jest to przede wszystkim kwestia tego, czy gra zaczęła działać tak, jak powinna. Premiera Borderlands 3 przyniosła mnóstwo problemów. Od optymalizacji na PC, aż po kolosalne problemy na PS4 i Xbox One, gdzie endgame miejscami bywał nawet niegrywalny. Od tego czasu minęło już jednak kilka aktualizacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię