Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 - także antagoniści otrzymują swoje fanarty

Borderlands 3 – także antagoniści otrzymują swoje fanarty

Większość fanów Borderlands 3 nie przepada za bliźniakami Calypso, ale jeden utalentowany gracz postanowił poświęcić jednemu z nich urzekający fanart.

Chyba tylko Ava przebija bliźniaki Calypso w tym, jak bardzo dzielą społeczność graczy Borderlands 3. Jednak znajdują się gracze, którzy doceniają antagonistów. Jeden z fanów stworzył nawet fanart oparty o jedną z finałowych scen.

Borderlands 3 fanart Vault

Historia bliźniaków Calypso, choć rozwija się intrygująco, to kończy się dość nagle, szczególnie dla jednego z nich – Troya. Biorąc pod uwagę cały potencjał, jaki posiadał, nic dziwnego, że są gracze, którzy zachwycają się takimi postaciami. Jeden z nich, znany na Reddicie pod nickiem Robbie101, stworzył fanart z Troyem na jego arenie, która jest miejscem walki z bossem. W tle widać Elpis, jeden ze światów w grze, a na jeden z ważniejszych planów wybija się symbol Vault. Idealne miejsce by odbyć walkę z Troyem. 

Wielu oczekiwało więcej po Troyu jako złoczyńcy, ale przynajmniej walka z nim została dobrze zrealizowana. Skrzydła, na których może się wznosić w powietrze oraz ogromny miecz, powodują, że jest naprawdę trudnym wyzwaniem. I dokładnie to zostało uchwycone na rysunku.

Zobacz: Borderlands 3 świętuje drugie urodziny serią eventów

Co ciekawe, Robbie101 nie jest chyba jedynym, który uwielbia ten moment w grze. W komentarzach wiele osób twierdzi, że Troy jest ich ulubionym bossem w serii, gracze zauważają też, że muzyka tej sceny mocno zapada w pamięć. Ciekawi jesteśmy natomiast Waszych wspomnień związanych z postaciami – także tymi złymi w grze. Podzielcie się nimi w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię