Strona głównaWiadomościRozrywkaWalter White i Jesse Pinkman powrócą w filmie pełnometrażowym. Co kombinują?

Walter White i Jesse Pinkman powrócą w filmie pełnometrażowym. Co kombinują?

Już pod koniec ubiegłego roku oficjalnie zapowiedziano film pełnometrażowy Breaking Bad. Miał się on skupić na postaci Jessego Pinkmana, w którego wcielał się Aaron Paul. Ale wygląda na to, że Walter White też będzie miał coś do powiedzenia.

Powstaje pełnometrażowy film Breaking Bad – to oficjalna informacja. Jeszcze nie znamy dokładnej daty premiery, ale wiemy, że przygotowywany jest z myślą o Netflixie. Produkcja ma się skupić na postaci Jessego Pinkmana, bo z dwójki narkotykowych „bossów” tylko on wciąż pozostaje przy życiu. Ale czy na pewno? Wygląda na to, że Walter White też nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Zobacz: Venom 2 oficjalnie! Do roli wróci Tom Hardy

Takie wnioski możemy wyciągnąć z Twittera. Dwóch głównych aktorów – Bryan Cranston i Aaron Paul – wrzuciło w tym samym czasie dokładnie ten sam obrazek z identycznymi opisem. Widzimy na nim dwa osły i krótki komentarz: „wkrótce”. Czy to nawiązanie do wspomnianego filmu? Prawdopodobnie tak. Co oznacza? Tego już niestety nie wiemy, ale może historia Waltera White’a nie skończyła się tak, jak wszyscy myśleliśmy.

A może chodzi po prostu o to, że niedługo Netflix ogłosi oficjalną datę premiery nowego filmu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię