Strona głównaGryBruce Dickinson współtworzy z Wargaming nietypową lekcję historii

Bruce Dickinson współtworzy z Wargaming nietypową lekcję historii

Wargaming przygotowało dla graczy kolejną ciekawą lekcję historii. Dodatkowo zaangażowany w nią został wokalista Iron Maiden – Bruce Dickinson.

Bruce poprowadził 10 odcinków materiału wideo na temat najsłynniejszych samolotów w historii. Pierwszy możecie zobaczyć już dzisiaj, a poświęcony został samolotom Spitfire, Hawker Hurricane oraz Messerschmitt Bf 109:

[you tube=HFAHC-KNIlo]

Kolejne będą pojawiać się co tydzień na stronie World of Warplanes i oficjalnym kanale Youtube aż do sierpnia. Bruce Dickinson jest znany z tego, że oprócz ogromnego talentu ma również “zajawkę” na temat lotnictwa, sam pilotuje samoloty i ceni sobie World of Warplanes za jej wierność historycznym realiom. Materiał o samolotach to nie jedyna niespodzianka przygotowana przez Wargaming wspólnie z Bruce’m. Firma przygotowała specjalną wersję klipu do “Aces High”, w którym wykorzystano ujęcia z gry i historyczne nagrania samolotów z Bitwy o Anglię. Klip możecie zobaczyć tutaj:

[you tube=a8NT3VGE3p8]

W samej grze również umieszczono pewnego easter egga, związanego z Iron Maiden. Jesteście w stanie wskazać jakie to nawiązanie?

Źródło: Wargaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię