Strona głównaGryAktualnościBuilder Simulator – na Festiwalu Steam Next 2022

Builder Simulator – na Festiwalu Steam Next 2022

Podczas Steam Next 2022 ekipa Live Motion Games zaprezentuje odświeżoną i zmodernizowaną wersję Builder Simulator. Premiera symulatora budowlańca jeszcze w tym półroczu.

Builder Simulator został przerobiony niemal w 50%. Deweloperzy poprawili wydajność gry, wprowadzili zupełnie nowy system animacji oraz tryb wspierający najsłabsze komputery, aby mogli zagrać wszyscy. Demo projektu zyskało m.in. postać Bill’a Derra, który wprowadzi graczy w świat wirtualnej budowy i zapozna z mechanikami rządzącymi rozgrywką. Premiera pełnej wersji zaplanowana jest na PC w pierwszym półroczu 2022.

Zobacz: John Cena sugeruje crossover z Fortnite

Gra zostanie zaprezentowana podczas rozpoczynającego się dzisiaj Steam Next 2022. Tegoroczna impreza potrwa od 21 do 28 lutego. Jak podkreśla jeden Paweł Lipiec Head of PR & Marketing w Live Motion Games S.A.:

Chcąc spełnić rosnące oczekiwania naszego community, staramy się systematycznie udoskonalać nasze gry. Dlatego przez ostatni rok intensywnie pracowaliśmy nad rozwojem Builder Simulator’ a. To tytuł, w którym pokładamy duże nadzieje. W lutym, podczas Festiwalu Steam Next, zaprezentujemy mocno zaktualizowane – żeby nie powiedzieć zupełnie nowe – demo gry. Zeszłoroczny Festiwal zaowocował zebraniem bogatego feedbacku od graczy. Dokładnie przyjrzeliśmy się wszystkim uwagom i wdrożyliśmy ogromną liczbę zmian. Wierzymy, że dzięki temu dostarczymy produkt, który jest jeszcze lepiej dopasowany do oczekiwań rynku.

W nowym demo dodaliśmy szereg nowości, m.in. postać Bill Derr’a, który przeprowadzi nas przez grę i pomoże zapoznać się z poszczególnymi mechanikami. Liczę na to, że gracze będą usatysfakcjonowani, a nowa odsłona stanie się preludium do sukcesu rynkowego tej gry.

Demo gry możecie pobrać TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię