Strona głównaWiadomościBungie załata dziurki w grze Destiny 2

Bungie załata dziurki w grze Destiny 2

Szykowany patch do multiplayerowego FPS-a poprawi wiele dobrego. Nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów, lecz lekkiej modyfikacji na pewno ulegnie tryb PvP.

Minęły dopiero 3 dni od premiery Destiny 2, a twórcy już zapowiedzieli patch mający usprawnić rozgrywkę. Czyżby gracze wykryli jakieś błędy, które zostały przeoczone? A może studio Bungie miało za mało czasu, by wydać grę w nieskazitelnym stanie? Nie nam to oceniać. Najważniejsze jest to, że deweloper traktuje zadowolenie graczy bardzo poważnie i ma konkretne plany na doskonalenie swojego dzieła.

Zapowiedziana aktualizacja 1.06 będzie dostępna do pobrania już całkiem niebawem. Z serwerów Battle.net zassiemy pliki naprawcze w trakcie nadchodzącego tygodnia. Bungie nie podało jeszcze pełnej listy planowanych poprawek, lecz biorąc pod uwagę cele patcha, będziemy zmuszeni ściągnąć więcej niż kilka MB danych.

Z oficjalnego bloga Bungie możemy dowiedzieć się między innymi, że aktualizacja obejmie zmiany w sferze trybu PvP „Crucible”, a w tym reguły rozgrywki. Zredukowane zostaną limity punktów oraz czas meczy. Ponadto gracze nie natkną się już na puste przestrzenie w trakcie swobodnej wędrówki. Podobno z Destiny 2 ma zniknąć też problem z detekcją kolizji w akcie „Bureaucratic Walk”.

Kompletna lista poprawek ma zostać udostępniona w chwili oficjalnej premiery patcha 1.06.

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię