Strona głównaEsportByły współwłaściciel Legii Warszawa inwestuje w drużynę CS-a?

Były współwłaściciel Legii Warszawa inwestuje w drużynę CS-a?

Wygląda na to, że były współwłaściciel jednego z największych klubów piłkarskich w Polsce – Bogusław Leśnodorski z Legii Warszawa – jest żywo zainteresowany przygarnięciem pod swoje skrzydła drużyny esportowej i to zajmującej się CS-em.

Informacja jest niemal pewna, brakuje tylko szczegółów, takich jak to, kiedy miałoby do tego dojść oraz która drużyna miałaby być obiektem zainteresowania pana Leśnodorskiego. Póki co mówi się o AGO Gaming. A wszystko zaczęło się od tweeta zastępcy redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego, Tomasza Włodarczyka:

Co ciekawe, Bogusław Leśnodorski nie zignorował, ani nie zdementował zamieszczonej w nim informacji, a wręcz przeciwnie – zdradził, że taki ruch jest planowany i niedługo zostanie oficjalnie potwierdzony, nie napisał jedynie czy rzeczywiście chodzi o AGO Gaming, czy jakiś inny zespół:

Bez względu na to, czy rzeczywiście chodzi o AGO, czy jakiś inny team, wejście tak dużego „gracza” na esportowy rynek w Polsce może być prawdziwą rewolucją. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Legia Warszawa już kilkukrotnie współpracowała z osobami ze świata esportu – to na jej stadionie został zorganizowany puchar w FIFĘ 17, w jej barwach występuje kilku graczy FIFY a jej pomieszczenia już nie raz były miejscem boot-campów różnych zespołów. Tak więc byłaby to wspaniała kontynuacja tej współpracy.

Jak tylko pojawią się nowe informacje w tej sprawie, od razu je Wam przekażemy.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię