Strona głównaGryAktualnościCaliber: Nowa gra od twórców World of Tanks z polską jednostką GROM

Caliber: Nowa gra od twórców World of Tanks z polską jednostką GROM

Na rynku jest obecnie zatrzęsienie różnego rodzaju gier taktycznych. Jednak twórcy World of Tanks uznali, że jeszcze czegoś im brakuje i stworzyli Caliber. Gra powinna przypaść do gustu zwłaszcza polskim graczom, ze względu na obecność jednostki GROM.

Caliber, podobnie jak inne produkcje białoruskiego studia  1C Game, jest grą free-to-play. Tytuł nastawiony jest na współpracę graczy z zespołu. Według zapewnień twórców, zwycięstwo w starciu zależy od dobrej koordynacji działań w ramach swoich ról oraz klas w zespole. A tych będą cztery: szturmowiec (idealny na krótkie oraz średnie dystanse), żołnierz wsparcia (specjalista od ciężkiego uzbrojenia), medyk oraz snajper.

Zobacz: Aktualizacja CS:GO – dwie nowe mapy i spore zmiany na Vertigo

Dla polskich graczy tytuł powinien być interesujący głównie ze względu na możliwość wybrania jednostki GROM. Oprócz tego znajdziemy tu również jednostki specjalne innych krajów m.in.: Navy Seals i Kommando Spezialkräfte. Co więcej żołnierze mają mieć idealnie odwzorowane uzbrojenie oraz uniformy.

Jak mówi reżyser gry, Alexander Zezyulin:

I tak, projektując grę, upewniliśmy się, że odpowiada ona filozofii Wargamingu – jest free-to-win i uczciwa. Istotne, że Caliber to nie strzelanka wymagająca niesamowitego czasu reakcji. Tylko taktyka pozwoli wygrać graczom w tym teatrze działań wojennych.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – w multiplayerze pojawi się Tamagotchi karmione naszymi fragami

Więcej informacji na temat Caliber ma zostać przekazanych podczas Gamescomu, który odbędzie się w dniach 20-24 sierpnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcecaliber
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię