Strona głównaGryAktualnościCall of Duty 2021 – to teraz WWII: Vanguard?

Call of Duty 2021 – to teraz WWII: Vanguard?

Poznaliśmy już tytuł prawdopodobny tegorocznego wydania serii Call of Duty. Akcja CoD WWII: Vanguard rozgrywać będzie się w alternatywnej wersji lat 50. XX wieku, gdzie nadal trwa II Wojna Światowa.

Dzięki wiarygodnemu przeciekowi wiemy już czego można spodziewać się po tegorocznej odsłonie serii Call of Duty. Raczej nikogo nie zdziwiło, że Activision potwierdziło, ze pod koniec tego roku pojawi się nowa gra premium Call of Duty, ale firma nie zdradziła na razie żadnych szczegółów. Niektóre przecieki wskazywały, że gra jest tworzona przez Sledgehammer Games i ponownie trafimy w czasy II wojny światowej. Teraz inny przeciek dostarczył więcej szczegółów na ten temat.

Zobacz: Aktor z Halo Infinite sugeruje premierę w listopadzie

ModernWarzone było w przeszłości wiarygodnym źródłem przecieków i informacji na temat CoD. Także można podejrzewać, że i ten się sprawdzi. Najnowsza odsłona serii ma nosić nazwę Call of Duty WWII: Vanguard. Nazwa jednam może jeszcze się zmienić.

Jeżeli chodzi natomiast o miejsce, a raczej czas akcji, ta będzie osadzona w latach 50. XX wieku. Na tej osi czasu II Wojna Światowa nie skończyła się i trwa nadal. Brzmi to troszeczkę jak Wolfenstein. Oczywiście pomimo reputacji ModernWarzone warto mieć na uwadze, że są to plotki i traktować to z lekkim dystansem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię