Strona głównaWiadomościCall of Duty: Black Ops 4 oficjalnie potwierdzone. Znamy datę premiery

Call of Duty: Black Ops 4 oficjalnie potwierdzone. Znamy datę premiery

Firma Activision potwierdziła, że tegoroczna odsłona Call of Duty to Black Ops 4. Grę po raz pierwszy zobaczymy w połowie maja, bo wtedy odbędzie się oficjalna prezentacja. Deweloper zdradził również datę premiery.

Informacje o Black Ops 4 pojawiły się już kilka dni temu, za sprawą dziwnego filmiku z Jamesem Hardenem – gwiazdą NBA. Na wideo zawodnik wchodzi do szatni, a na sobie miał czapkę z dziwnym logo, które przypominało to z Black Ops 3. Wątpliwości budził jednak sposób wpisania czwórki, bowiem zamiast IV na czapce widniało IIII. Teraz już wiemy, że tak miało być.

Gra została oficjalnie zapowiedziana. Prezentacja odbędzie się 17 maja, a sama premiera przewidziana jest na 12 października tego roku. Na razie potwierdzono, że Call of Duty: Black Ops 4 zostanie wydane na PC-ty, PS4 oraz XOne. Nic nie wiadomo na temat wersji na Switcha, ale nie oznacza, że i jej nie uświadczymy.

[you tube=tJv-xtxKkQY]

Czego możemy spodziewać się po Black Ops 4? Według plotek akcja będzie działa się w niedalekiej przyszłości, co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Akurat ta seria lubi zastanawiać się nad tym, jakie konflikty zbrojne mogą wydarzyć się za kilka lub nawet kilkadziesiąt lat. Jednak w tej chwili to tylko pogłoski. Na pewno do 17 maja pojawi się ich jeszcze sporo.

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię