Strona głównaGryAktualnościBlack Ops Cold War - potwierdzono datę premiery, ceny i zawartość edycji

Black Ops Cold War – potwierdzono datę premiery, ceny i zawartość edycji

Activision potwierdziło właśnie jakie edycje Black Ops Cold War będą dostępne na rynku, co będą zawierały oraz ile będą kosztować.

Black Ops Cold War pojawi się w sklepach 13 listopada – przynajmniej jeśli chodzi o wersje dla konsol aktualnej generacji oraz PC. Wersja na next-geny pojawi się kiedy dostępne będą same konsole. Preordery można zamawiać w sklepach PlayStation 4, Xbox One oraz Battle.net dla wersji PC. A co znajdziemy w poszczególnych wersjach?

Edycje Black Ops Cold War będą trzy – Standard Edition, Cross-Gen Bundle i Ultimate Edition. Edycja Standardowa będzie kosztowała $59,99 i znajdziemy w niej grę oraz pakiet broni Confrontation Weapons Pack. Gracze, którzy zamówią wcześniej wersję cyfrową dostaną także wczesny dostęp do bety oraz operatora Franka Woodsa oraz schemat broni do natychmiastowego wykorzystania w Modern Warfare i Warzone.

Zobacz: Call of Duty: Cold War – ujawniono okładkę gry

Cross-Gen Bundle kosztuje $69,99 i zawiera: grę (w wersji dla obecnej i nowej generacji konsol) oraz pakiet broni Confrontation Weapons Pack. W preorderze dostaniemy wczesny dostęp do bety oraz zawartość dodatkową do Modern Warfare i Warzone.

Ultimate Edition, na obie generacje konsol i PC kosztuje $89,99. Zawiera grę, pakiet Land, Sea and Air Pack, czyli skiny dla operatorów, pojazdów i schematy broni, przepustkę bitewną na 1 sezon oraz Confrontation Weapons Pack. W zamian za zamówienie w preorderze otrzymacie wczesny dostęp do bety, operatora, schemat broni i 10 “Tier Skips” do wykorzystania w Modern Warfare i Warzone. Bundle przepustki bitewnej będzie dostępny kiedy aktywny będzie 1. sezon gry. Natomiast szczegóły multiplayera zostaną ujawnione 9 września.

A tak prezentuje się nowy zwiastun, który zapowiada nowe Call of Duty:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię