Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - MP5 dostało pierwszy nerf

Call of Duty: Black Ops Cold War – MP5 dostało pierwszy nerf

Treyarch zdecydowało się osłabić nieco MP5 w Call of Duty: Black Ops Cold War. Pytanie czy to wystarczy, żeby zbalansować metę. 

Call of Duty: Black Ops Cold War przyjęło się świetnie. Gra sprzedaje się dobrze i błyskawicznie zapełniła swoje serwery. Równie szybko okazało się jednak, że multiplayer ma pewne wady.

Zobacz: PlayStation 5 pokonuje Xbox Series X/S w Japonii

The ultimate class setup from blackopscoldwar

Najczęściej omawianą z nich było oczywiście MP5. SMG, które cieszyło się ogromną popularnością w Modern Warfare, tutaj miejscami wyglądało nawet lepiej. W połączeniu ze Skill-Based Matchmakingiem oznaczało to, że większość trudniejszych gier była zdominowana przez tę samą broń.

Społeczność wreszcie doczekała się jednak nerfa. MP5 oberwało tam, gdzie robiło zaskakująco duże obrażenia, czyli na większym dystansie. Zasięg broni zmniejszono o 33%. Zmieni się również odrzut. Kolejnych kilka dni powinno pokazać, czy ta decyzja wpłynie na popularność broni w multiplayerze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię