Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - szczegóły aktualizacji Reloaded

Call of Duty: Black Ops Cold War – szczegóły aktualizacji Reloaded

Szykuje się ogromna aktualizacja drugiego sezonu Call of Duty: Black Ops Cold War. Dostaniemy nowy balans broni, mapy i atrakcje dla fanów Zombie.

Już w zeszłym tygodniu zapowiadaliśmy, że Call of Duty: Black Ops Cold War czekają bardzo duże zmiany. Pierwszy raz od trzech miesięcy dostaniemy zmiany w balansie broni. Ponadto, Treyarch w długim wpisie na blogu zapowiedział wszystko, co ma wydarzyć się do końca drugiego sezonu.

Zobacz: Fortnite może zyskać kolejny “gościnny występ” – CJ-a z GTA: San Andreas

Wedle wcześniejszych zapowiedzi, dostaliśmy nowe mapy. Zadebiutowała mniejsza wersja Miami, Miami Strike, Mansion, lokacja do 2v2 Gunfighta, oraz Golova. Tę ostatnią mapę do trybu Fireteam rozpoznają wszyscy, którzy próbowali swoich sił w Zombies Outbreak. Co ciekawe, Treyarch poinformował również o planach stworzeniach Hardpointu dla 40 graczy. 10 czteroosobowych drużyn weźmie udział w standardowej walce o punkty, gdzie limit wzrośnie z 250 aż do 1000.

Fani Zombie dostali drobne aktualizacje do Outbreak, a gracze preferujący Warzone muszą na razie nacieszyć się mniejszym rozmiarem gry. Wszystkich trybów dotyczą na szczęście zmiany w balansie broni. Treyarch zbuffował m.in. Milano i KSP 45, a solidnego nerfa doczekał się AK-74u.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię