Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - szczegóły pierwszej, dużej aktualizacji

Call of Duty: Black Ops Cold War – szczegóły pierwszej, dużej aktualizacji

Treyarch odpowiada na sugestie graczy. Call of Duty: Black Ops Cold War doczekało się pierwszych zmian w balansie.

Od premiery Call of Duty: Black Ops Cold War minął już ponad tydzień. Gracze zaczynają osiągać maksymalne poziomy, a streamerzy kończą powoli grind po Dark Matter. Wszyscy jednak czekali na jakieś zmiany w balansie broni, co zaadresował ostatnio Treyarch.

Zobacz: PlayStation 5 otrzyma zmienną częstotliwość odświeżania

Pełna lista zmian ostatniej aktualizacji jest dosyć obszerna. Drobnych usprawnień doczekał się nie tylko Multiplayer, ale również Zombie. Rozwiązano różne błędy, bugi oraz interakcje pomiędzy niektórymi przedmiotami.

Najciekawszy wciąż jest oczywiście balans broni. Społeczność zdążyła już znudzić się dominacją MP5 i oczekiwała, że SMG zostanie sprowadzone do poziomu reszty ekwipunku. Nerfów doczekało się w rezultacie zarówno MP5, jak i dwie pozostałe, silne bronie – FFAR1 i M16. Nie zobaczyliśmy jednak wielu, znaczących buffów. Type 63 może okazac się teraz nieco mocniejszy, ale wciąż jest sporo broni, o których nikt w ostatnich patch notesach nie wspomniał.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię