Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - wyciekła lista trofeów

Call of Duty: Black Ops Cold War – wyciekła lista trofeów

Posiadacze PlayStation, którzy szykują się na platynę w Call of Duty: Black Ops Cold War mogą podejrzeć, co czeka ich w przyszłym miesiącu.

Do premiery Call of Duty: Black Ops Cold War zostały już tylko niecałe trzy tygodnie. Fani odliczają więc dni, a po internecie krążą nowe przecieki. Wśród nich znalazła się właśnie lista trofeów.

Zobacz: Konsole PlayStation 5 trafiają już do zagranicznych redakcji

Pełną listę osiągnięć znajdziecie na CODTrackerze. Jak możecie się pewnie domyślić, znajdują się tam drobne spoilery kampanii oraz ogólnego doświadczenia, jakie szykuje dla nas Activision. Jeżeli lubicie więc element niespodzianki w nowych produkcjach, lepiej nie czytać listy trofeów.

Nie znajduje się tam nic nadzwyczajnego. Wróciło oczywiście charakterystyczne dla CoD-a osiągnięcie za przejście kampanii na poziomie Veteran lub Realism. Oprócz tego kilka pucharków wleci za skończenie konkretnych fragmentów kampanii. Jest też sporo zadań za pokonywanie przeciwników z określonych rodzajów broni czy elementów ekwipunku. Trofea będą wymagały od Was zagłębienia się w każdy z dostępnych w grze trybów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię