Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War zacznie karać za zbyt wczesne...

Call of Duty: Black Ops Cold War zacznie karać za zbyt wczesne opuszczanie meczów

Treyarch szuka rozwiązania jednego z najpopularniejszych problemów niemalże każdej odsłony Call of Duty.

Wychodzenie z meczów przed ich końcem jest popularną praktyką w każdym Call of Duty. Gracze nie chcą mieć na swoim koncie porażki i dbają o swój współczynnik zwycięstw. Jeszcze parę części temu wyjściem z meczu można było nawet zapobiec spadkowi K/D. Treyarch postanowiło postawić temu kres.

Zobacz: Rocket League: w 3. sezonie zobaczymy NASCAR i Formułę 1

This is something I’ve been waiting for since the launch of the mode. Hopefully people won’t leave matches early as much now cuz it has been TERRIBLE. from blackopscoldwar

Razem z nową aktualizacją wprowadzono w rezultacie kary za wczesne opuszczanie meczów i strzelanie do swoich kolegów z drużyny. Nie wiemy jeszcze jak duże będą te kary, ale mają stopniowo rosnąć z każdym kolejnym przewinieniem.

Decyzja ta wywołała niemałą dyskusję w społeczności. Niektórzy doceniają tę zmianę i uważają to za krok w dobrym kierunku. Inni twierdzą, że gracze zrobią się bardziej toksyczni, zostając zmuszonym do zostawania w przegranych meczach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię