Strona głównaPoradnikiGryCall of Duty - jak zdobyć darmowe skiny oglądając Twitcha?

Call of Duty – jak zdobyć darmowe skiny oglądając Twitcha?

Activision ruszyło z kuszącą ofertą w Call of Duty: Modern Warfare i Warzone. Wystarczy spędzić kilka godzin na streamach z gry, żeby dostać kilka kosmetycznych przedmiotów.

Twitch Drops

Słynne dropy to jeden z najciekawszych elementów Twitcha, którego wciąż brakuje na pozostałych platformach streamingowych. Jest to sposób na zdobywanie przedmiotów do oglądanej gry podczas spędzania czasu ze swoimi ulubionymi streamerami. Podczas transmisji z Overwatch League dostawaliśmy specjalną walutę wydawaną później na skiny. Ostatnio spore zamieszanie na Twitchu zrobił z kolei Valorant, rozdając za pomocą dropów dostęp do zamkniętej bety.

Twitch Prime Warzone
Nagrody z Twitch Dropów w piątym sezonie

W każdym sezonie Infinity Ward organizuje krótki event, kiedy gracze mogą logować się na Twitcha i zdobyć kilka ekskluzywnych przedmiotów za oglądanie streamów. Ten moment właśnie nastąpił. Tym razem do zdobycia jest naklejka, token na podwójne doświadczenie do broni, emblemat oraz charm. Wszystkie nagrody trafią do Was w momencie, kiedy na streamach z Call of Duty: Modern Warfare spędzicie co najmniej cztery godziny.

Wydarzenie trwa do 19 sierpnia.

Połączenie kont Activision i Twitch

Jedyne co musicie zrobić przed włączeniem któregoś ze streamów, jest połączenie kont Activision oraz Twitch. Jeżeli jesteście zarejestrowani na obu portalach, wystarczy wejść na oficjalną stronę Call of Duty i połączyć oba konta.

Twitch Drops Warzone
Połączenie Konta Call of Duty i Twitch

W razie problemów ze zdobywaniem dropów, na tej samej stronie można również odłączyć konto Twitch i połączyć je z powrotem, po ponownym zalogowaniu. Czasami potrafi to naprawić okazjonalne błędy, które zdarzają się użytkownikom podczas prób odblokowywania darmowych przedmiotów.

Jeżeli nie macie założonego konta na którymś z portalu, tutaj można założyć profil na Twitchu, a tutaj konto Call of Duty.

Drops enabled

Kluczowym do zdobycia wszystkich kosmetycznych atrakcji jest również wybór odpowiedniego streama. Niektórzy twórcy już w tytule swojej transmisji piszą, że włączyli na tym kanale możliwość zdobywania dropów. Możecie upewnić się, czy jest to zgodne z prawdą, zjeżdżając kawałek niżej, pod okno streama.

Twitch Drop Warzone
Komunikat widoczny pod streamem

Obok pseudonimu danego twórcy pojawi się powyższy komunikat. Będzie to gwarancja tego, że spędzając czas na tym streamie, zdobędziecie wszystkie nagrody do swojego konta Call of Duty. Jeżeli nie widzicie tego komunikatu pod transmisją, znajdźcie innego streamera Call of Duty: Modern Warfare i upewnijcie się, że konta Activision i Twitch zostały odpowiednio połączone.

Informacja o zdobytych przedmiotach pojawi się w prawym górnym rogu strony, w powiadomieniach Twitcha.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię