Strona głównaGryAktualnościCall of Duty - pierwsze spojrzenie na nową mapę zombie, Mauer der...

Call of Duty – pierwsze spojrzenie na nową mapę zombie, Mauer der Toten

Treyarch naszykował dla fanów zombie sporą niespodziankę. Za niecały tydzień w Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje nowa mapa.

Już 15 lipca, w połowie czwartego sezonu, do Call of Duty: Black Ops Cold War trafi duża aktualizacja. Wczoraj okazało się, że oprócz nowego contentu do mulitplayera oraz Warzone, twórcy zdecydowali się wypuścić mapę Maure der Toten.

Zobacz: Test Drive Unlimited Solar Crown – znamy datę premiery i miejsce akcji

Z okazji nadchodzącej premiery na kanale YouTube gry pojawił się krótki zwiastun. Jak możecie się pewnie domyślać, przenosimy się do Berlina, do 1985 roku.

Akcja dzieje się w centrum miasta. Będziemy więc walczyć w opuszczonych apartamentach, na dachach i pod ziemą, gdzie w pokonywaniu hord zombie pomogą nam jeżdżące pociągi. Razem z Mauer der Toten zadebiutują również nowy Wonder Weapon, CRBR-S, oraz liczne zmiany w balansie gry. Listę wszystkich usprawnień znajdziecie na blogu Treyarch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię