Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Vanguard: kolejna gra w serii ma poważny problem z...

Call of Duty Vanguard: kolejna gra w serii ma poważny problem z oszustami?

To było do przewidzenia – Call of Duty Vanguard wyszło z fazy zamkniętej bety, ale ma poważny problem. Ten sam od kilku lat – cheaterów.

Oszuści w Call of Duty Vanguard dali się zauważyć zanim jeszcze zakończyły się fazy zamkniętej bety. Na Twitterze pełno jest zgłoszeń i dowodów – chociażby na to, że niektórzy używają wallhacków. Sytuacja wygląda bardzo podobnie jak w Call of Duty Warzone. Oszuści nie starają się nawet działać subtelnie. W jednym z przypadków killcam pokazuje jak celownik gracza skacze po całym ekranie – to chyba jeden z najmniej naturalnie wyglądających przypadków oszustwa w historii.

Oczywiście gracze są mocno sfrustrowani sytuacją i tym, że oszuści pojawili się w Vanguard zanim gra jeszcze oficjalnie wyszła. A przecież nowa odsłona miała być “ucieczką” od tego co złe w Warzone. Tylko gdzie w takim razie jest obiecany anti-cheat?

Zobacz: Call of Duty: Vanguard – beta dobrze wróży na przyszłość gry

Wielu graczy spekuluje, że anti-cheat nie został jeszcze w ogóle aktywowany. Jeśli jednak działa to najwyraźniej jest po prostu kompletnie nieskuteczny. Wszystko to sprowadza się do smutnej konstatacji, że Call of Duty przepadło i lepiej zostawić je do zabawy hackerom. Sytuacja jest tym bardziej irytująca, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie obietnice Raven Software, ale z finalnymi ocenami należy oczywiście poczekać po oficjalnej premierze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGGRecon
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię