Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Warzone ze wsparciem 120 fps - ale tylko na...

Call of Duty Warzone ze wsparciem 120 fps – ale tylko na Xbox Series X

Call of Duty Warzone otrzymuje aktualizację, która mocno wpłynie na jakość gry. Trafi ona jednak tylko do posiadaczy Xboxa Series X.

Wygląda na to, że twórcy Call of Duty Warzone mogą się narazić na oskarżenia o faworyzowanie jednej z next-genowych konsol. Xbox Series X trochę po cichu otrzymał aktualizację, dzięki której wydajność gry na tej konsoli będzie nieporównywalnie większa niż na PlayStation 5.

Call of Duty Warzone

Obie konsole miały już swoje oficjalne premiery w większości zakątków świata, więc gracze mogą w spokoju cieszyć się ich mocą. Istniejące już na rynku tytuły dostają więc kolejne aktualizacje, tworzone z myślą o poprawie doznań na nowych urządzeniach. Tym bardziej, że nowych gier, w pełni pokazujących możliwości sprzętów nie ma póki co zbyt wiele. Ale bardzo ciekawe w tym wszystkim jest podejście deweloperów pracujących przy CoD: Warzone. Gracze zauważyli, że Warzone działa ostatnio o wiele lepiej na Xbox Series X, gra uruchamia się nawet w 100 – 120 fpsach – do tej pory było to “zaledwie” 60 klatek. Także wpis o grze w sklepie Microsoftu podaje teraz informację o nowym klatkażu.

Zobacz: Call of Duty: Warzone pobrano już 80 milionów razy

Jednak informacji o zmianie nie podano nigdzie oficjalnie, nie było jej także w dokumentacji do najnowszych aktualizacji. Co dziwniejsze, po porównaniu z wersją na PS5 okazało się, że tam gra działa “po staremu”. Tajemnica jest tym większa, że Call of Duty jako marka ma umowę z Sony, by to właśnie na konsolach japońskiej korporacji pojawiały się wyjątkowe funkcje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię