Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone – drzwi, które natychmiast zabijają

Call of Duty: Warzone – drzwi, które natychmiast zabijają

Gracze CoD Warzone znaleźli drzwi po dotknięciu, których następuje natychmiastowy zgon. Czy to błąd, czy świadome działanie twórców gry i kryje się za tym drugie dno?

W zeszłym tygodniu wystartowała nowa aktualizacja CoD Warzone. Był to początek czwartego sezonu, który wprowadził nową zawartość do popularnego battle royale. Wydaje się, że jednym z nowych elementów są także śmiercionośne drzwi, które przenoszą na drugą stronę każdego kto się zbliży.

Zobacz: Battlefield 2042 – Xbox i EA chwalą się fragmentami rozgrywki

Omawiane drzwi znajdują się w kopali soli, w dużym budynku. Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym szczególnym, ale wystarczy podejść za blisko i ciach! Kosa ponurego żniwiarza zabiera kolejną duszę.

Gracze udostępnili klipy wideo prezentujące jak to wygląda w praktyce. Co do samych drzwi zdania „ekspertów” są podzielone. Według części graczy jest to zwyczajny błąd. Inni sugerują, że drzwi są powiązane z czerwonymi drzwiami jakie pojawiają się na mapie od ostatniej dużej aktualizacji. Te z kolei działają jak szybka podróż jednak pojawiają się w różnych miejscach i przenoszą w różne punkty mapy. Jednak żadne z czerwonych drzwi jeszcze nikogo nie zabiły.

https://youtu.be/82MvVXV4prg

Na razie pozostaje czekać na rozwój wydarzeń i rozwikłanie tej zagadki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię