Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - gracze uruchomili prywatne lobby

Call of Duty: Warzone – gracze uruchomili prywatne lobby

Społeczność Call of Duty: Warzone nie próżnuje. Najnowszym znaleziskiem fanów popularnego battle royale są prywatne lobby.

Prywatne lobby to obok cheaterów jeden z najczęściej poruszanych tematów Call of Duty: Warzone. Dzięki użytkownikom Twittera @GlitchHnterz i @Waffle212121212 plotki o customowych meczach po raz kolejny powróciły na Reddita.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – wymagania sprzętowe bety

Korzystają z glitchy dwójka graczy dostała się do prywatnego lobby wewnątrz Warzone. Jako twórcy meczu mieli kontrolę nad wieloma opcjami pokroju maksymalnego życia graczy, odnawiania HP czy możliwości podnoszenia poległych kolegów z drużyny. Na ten momenty nie wiemy niestety, jaka jest maksymalna liczba graczy w customowym trybie.

Nikt nie powiedział niestety również, że twórcy planują faktycznie udostępnić społeczności tę możliwość. Znacząco pewnie usprawniłoby to analizę broni lub ich skuteczności na różnych odległościach. Turnieje stałyby się pewnie nieco ciekawsze. Zanim zaczniemy się więc ekscytować nadchodzącą aktualizacją, lepiej poczekać na odpowiedź ze strony Infinity Ward.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię