Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - łącznie zbanowano blisko pół miliona kont

Call of Duty: Warzone – łącznie zbanowano blisko pół miliona kont

Walka z cheaterami w Call of Duty: Warzone dalej trwa. W ramach uspokojenia społeczności Raven pochwalił się niedawno łączną liczbą zbanowanych kont.

Po roku od premiery temat cheaterów w Call of Duty: Warzone to już materiał na dosyć grubą książkę. Raven przeprowadza kolejne fale banów, a w najnowszym poście na blogu CoD-a zdradzili, ile graczy pożegnało się już ze swoimi kontami.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – nadchodzi ostatni 2XP drugiego sezonu

Parę dni temu Raven przeprowadził siódmą, większą falę banów od lutego, kiedy na poważnie zabrali się za walkę z cheaterami. Łącznie permanentne bany nałożono już w rezultacie na 475 tysięcy kont. W zwięzłym poście deweloper tłumaczy również, że walczy z oszustami zarówno w grze, jak i poza nią, śledząc twórców cheatów.

Od lutego wielokrotnie słyszeliśmy już z ust członków społeczności gry, że bany faktycznie można odczuć. Najbardziej notoryczne używanie cheatów widzieliśmy oczywiście na transmisjach graczy, którzy ze względu na swoje umiejętności trafiają do najlepszych lobby. Może faktycznie Raven wreszcie jest na dobrej drodze do zminimalizowania problemu cheaterów w swojej grze…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię