Strona głównaWiadomościCall of Duty: Warzone - następna aktualizacja naprawi FR 5.56

Call of Duty: Warzone – następna aktualizacja naprawi FR 5.56

Problemów piątego sezonu Call of Duty: Warzone ciąg dalszy. Infinity Ward pracuje aktualnie nad naprawieniem najnowszego, wyjątkowo poważnego błędu.

Wczorajszego wieczoru, dzięki krótkiemu wideo od XclusiveAce’a, świat dowiedział się o nowym bugu w Call of Duty: Warzone. Okazuje się, że jeden z dodatków do FR 5.56 jest zdecydowanie silniejszy, niż oryginalnie zakładano.

Zobacz: Fifa i Call of Duty najpopularniejszymi grami kwarantanny

Klasyczny karabin maszynowy można wyposażyć w underbarrel w postaci shotguna. Tryb strzelania ulega zmianie i zamiast AR-ki dostajemy strzelbę. Normalnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że z tym dodatkiem FR zabija jednym strzałem nawet z 20 metrów. Co najgorsze, nie chodzi o multiplayer, tylko o przeciwników z pełnym pancerzem w Warzone.

Na całe szczęście Infinity Ward szybko zwróciło uwagę na nowy bug i pracuje nad aktualizacją. FR 5.56 jest jednak kolejnym, poważnym problemem w piątym sezonie gry, który zdaje się obfitować przede wszystkim w różnego rodzaju błędy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię