Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - nerfy broni mają zwiększyć time-to-kill

Call of Duty: Warzone – nerfy broni mają zwiększyć time-to-kill

Raven Software pokusił się o większe zmiany do Call of Duty: Warzone. Razem z masowymi nerfami ma wzrosnąć time-to-kill. 

Fani Call of Duty: Warzone mają za sobą kilka bardzo ekscytujących dni. Po godzinach spędzonych przygotowując się do najnowszej aktualizacji, zmiany już dzisiaj wreszcie ujrzą światło dzienne. Wśród nich znalazły się dosyć poważne nerfy do większości broni.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War dostanie darmowy trial

Celem zmian w balansie broni było wprowadzenie zdrowej, różnorodnej mety i wydłużenie time-to-kill. Niektóre bronie pozwalają na zbyt szybkie eliminowanie przeciwnika, z czym stara się walczyć Raven najnowszą aktualizacją. Nerfów doczekało się kilka karabinów maszynowych i LMG. Drobne buffy z kolei dostały SMG.

Jaki efekt będą miały te zmiany, przekonamy się dopiero w nadchodzących tygodniach. Raven ma jednak słuszne intencje i zapewnia, że jeżeli pojawi się jakaś wyjątkowo silna broń, dostanie nerfy tak szybko, jak tylko to możliwe. Pełną listę buffów i nerfów znajdziecie na blogu Raven.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię