Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - pełna lista zmian czwartego sezonu

Call of Duty: Warzone – pełna lista zmian czwartego sezonu

Już dzisiaj rozpoczyna się czwarty sezon Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War. Raven opublikowało patch notesy długo wyczekiwanej aktualizacji.

Weterani Call of Duty: Warzone czekali na ten moment od dłuższego czasu. Dzisiaj debiutuje czwarty sezon w multiplayerze oraz battle royale Black Ops Cold War. Na swojej oficjalnej stronie Raven przedstawiło wszystkie zmiany, jakie przyniesie ta aktualizacja.

Zobacz: Nintendo prezentuje nowe Game & Watch: The Legend of Zelda

Jak przystało na nowy sezon, dostajemy Battle Passa oraz dwie bronie. Tym razem są to MG 82 i C58. Ponadto, Warzone doczekał się kilku zmian na mapie i nowych trybów gry. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w Verdansku wylądowały satelity, które wprowadzą odrobiny świeżości do czterech różnych lokacji.

Razem z sezonem rozpoczyna się również Limited-Time Event Ground Fall. Podczas tego trybu naszym zadaniem jest znajdowanie satelit, przeszukiwanie ich i zdobywanie nagród w postaci dodatkowej gotówki. Do tego eventu dołączone jest kilka zadań, które nagradzają emblemami i charmami do broni. Wykonanie wszystkich wyzwań odblokowuje z kolei epicki schemat broni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię