Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone w końcu pozwala wyrzucić broń

Call of Duty: Warzone w końcu pozwala wyrzucić broń

Call of Duty: Modern Warfare doczekało się aktualizacji, w której wprowadzono między innymi broń MK9 Bruen LMG. Kilku zmian doczekał się również tryb Battle Royale o podtytule Warzone. Jednak Activision nie wspomniało jednej małej, ale ważnej aktualizacji.

Wygląda na to, że w Call of Duty: Warzone w końcu otrzymaliśmy możliwość wyrzucania broni na podłogę. Do tej pory mogliśmy pozbyć się danego oręża jedynie zastępując go innym, podniesionym z ziemi. Teraz możemy pozbyć się pistoletów i karabinów, co powinno ułatwić zarządzanie ekwipunkiem. Czasami podniesienie odpowiedniej broni w gąszczu innych przedmiotów było mocno utrudnione.

To jedna z tych małych, prostych, ale wyczekiwanych przez społeczność zmian. Cieszy fakt, że Activison słucha graczy i stara się stale wprowadzać elementy do niezwykle popularnej produkcji z gatunku Battle Royale. Oprócz tego wprowadzono mecze Solo, Trójek oraz Czwórek, a także nowy rodzaj kontraktu, w którym uruchamiamy polowanie na samego siebie. Jednak z wielkim ryzykiem w parze idzie wielka nagroda.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię