Strona głównaWiadomościRozrywkaCaptain Marvel 2 – ruszają zdjęcia do filmu

Captain Marvel 2 – ruszają zdjęcia do filmu

Już w przyszłym tygodniu ruszają zdjęcia do Captain Marvel 2. Film będzie związany z czwartą fazą MCU.

Według informacji przekazanych przez serwis EpicStream już w przyszłym tygodniu ruszają zdjęcia do Captain Marvel 2. Jednak w pierwszej kolejności zostaną wykonane zdjęcia lotnicze. Aktorzy na planie filmowym zagoszczą dopiero w maju.

Zobacz: Monster Hunter Rise: autorzy w końcu rozwiązali poważny problem

Najpierw mają zostać nakręcone ujęcia, które zostaną wykorzystane w filmie, aby dać widzom poczucie gdzie i kiedy rozgrywa się akcja filmu. Zdjęcia będą robione w New Jersey. Brie Larson, aktorka wcielająca się w tytułową rolę Kapitana Marvela / Carol Danvers jest obecnie w trakcie treningu fizycznego, aby przygotować się do roli w nadchodzącym filmie, który będzie kluczowy dla przyszłości MCU. Na ekranie zobaczymy także Monicę Rambeau, która zadebiutowała niedawno w serialu WandaVision, oraz Iman Vellani, która zagra Ms. Marvel. Kamala Khan, czyli Ms. Marvel pochodzi właśnie z New Jersey.

Fabuła Captain Marvel 2 nadal pozostaje tajemnicą, a roboczy tytuł filmu „Goat Rodeo” też nie ułatwia. W slangu oznacza to jakieś chaotyczne wydarzenie, ale to, że coś dużego musi się stać w filmie to jest pewniak. Spekuluje się, że film będzie nawiązywał do wątków fabularnych z komiksów Secret Invasion, w którym Skrulls zastępuje różnych ludzi na Ziemi, w tym niektórych członków Avengers.

Premiera Captain Marvel 2 zaplanowana jest na 11 listopada 2022 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię