Strona głównaGryCD Projekt poszukuje programisty do pracy nad strzelanką AAA w trybie multiplayer

CD Projekt poszukuje programisty do pracy nad strzelanką AAA w trybie multiplayer

CD Projekt zrobił prawdziwe wejście smoka ze swoim Cyberpunk 2077. Chociaż niemal każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego na temat gry, to nadal nie wiedzieliśmy za wiele na temat trybu multiplayer.

W jednym wywiadów dla serwisu Shacknews przedstawiciel studia potwierdził, ze w Cyberpunk 2077 będzie również tryb dla wielu graczy. Jednak pomimo tego, że tryb ten został zapowiedziany to prawdopodobnie nie będzie on dostępny wraz z premierą gry. Przynajmniej tak to wygląda na obecnym etapie produkcji.

Według dewelopera wersja wieloosobowa jest na razie w fazie badawczo-rozwojowej, a wszystkie siły skupiają się na tworzeniu gry dla jednego gracza.

Co więcej CD Projekt RED poszukuje obecnie programistów do pracy nad „strzelanką wieloosobową”. Zadaniem nowego pracownika będzie zaprojektowanie i zaimplementowanie warstwy sieciowej do silnika REDengine. Silnik ten wykorzystywany był przez Wiedźmina 3 oraz będzie napędzał Cyberpunk 2077. Co prawda w samej ofercie nie ma mowy o konkretnym tytule. Dodając jednak wszystkie zebrane informacje jest niemal pewne, że chodzi o Cyberpunk 2077.

Osobiście liczę jednak na to, że tryb wieloosobowy będzie stworzony na wzór GTA Online i będzie odrębny od głównej fabuły gry.

A Wy jak to wszystko widzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pcgamesn, Shacknews

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię