Strona głównaGryAktualnościCD Projekt RED wierzy, że zamieszanie wokół Cyberpunka 2077 jeszcze się opłaci

CD Projekt RED wierzy, że zamieszanie wokół Cyberpunka 2077 jeszcze się opłaci

Jak dowodzi historia No Man’s Sky, nawet zła opinia może wygenerować świadomość marki i przygotować na powrót w lepszym stanie. Na coś podobnego liczy CD Projekt RED.

Światowa premiera Cyberpunk 2077 pod koniec zeszłego roku skończyła się ogromnymi kontrowersjami. Jednak zdaniem twórców ma to jeden plus – wszyscy wiedzą o grze. Zazwyczaj negatywne reperkusje znacznie przeważają nad pozytywami, a Cyberpunk 2077 miał gigantyczne ilości różnego rodzaju reakcji ze strony graczy. Do tego wspomnieć należy o wycofaniu ze sklepu PlayStation (praktyka, która nie zdarzała się szczególnie często w historii), a nawet zamieszanie wokół spraw bezpieczeństwa.

CD Projekt RED

Nic jednak nie odbiera CD Projekt RED pewności, że w końcu Cyberpunk 2077 wróci w chwale i odwróci wszystkie krążące wokół gry, negatywne opinie. W wywiadzie dla Rzeczpospolitej szef studia, Adam Kiciński, napisał, że w dłuższej perspektywie gra może okazać się nawet hitem. A wszystko przez ogromną świadomość ludzi na temat marki, jaką udało się zbudować przez ostatni rok. Kiciński liczy również, że gra będzie się sprzedawać przez lata.

Co sądzicie o optymizmie szefa CDPR? Ma swoje uzasadnienie czy to jedynie mrzonki?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTweakTown
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

  1. Piszecie o „wycofaniu ze sklepu PlayStation (praktyka, która nie zdarzała się szczególnie często w historii)”
    Jakoś nie pamiętam tych innych wycofań z PS Store..? Zwłaszcza, że wszystkie gry (nawet z tego roku) są zbiorowiskiem wszelkiej maści bugów a niektóre nawet miały problemy z uruchomieniem..
    I nie tylko brylują w sklepie Sony ale są nawet kandydatami do GOTY..! 🙂
    Nikt tego nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię