Strona głównaWiadomościCD Projekt RED na targach E3 zaprezenuje Cyberpunk 2077, ale zobaczą go...

CD Projekt RED na targach E3 zaprezenuje Cyberpunk 2077, ale zobaczą go tylko wybrani

Studio CD Projekt RED, odpowiedzialne za stworzenie serii Wiedźmin, weźmie udział w targach E3 2018. Wybrańcy zobaczą grę Cyberpunk 2077! Obecność polskiego dewelopera została potwierdzona na oficjalnej stronie E3expo w sekcji 'uczestnicy’, gdzie zostało umieszczone logo studia.

Jakiś czas temu Internet obiegła informacja sugerująca, że CD Projekt RED pojawi się na E3 2018 i zaprezentuje swoje najmłodsze dziecko Cyberpunk 2077. Prezentacja ma odbyć się za zamkniętymi drzwiami tylko dla wybranych dziennikarzy. Teraz plotki te zostały oficjalnie potwierdzone, na stronie E3 Expo, nasza rodzima firma została wymieniona jako jeden z uczestników. Choć brak jeszcze ostatecznego potwierdzenia, prawdopodobnie to właśnie Cyberpunk 2077 będzie bohaterem pokazu.

Należy mieć na uwadze, że CDPR w chwili obecnej wydaje nową zawartość do Gwinta, poza tym zespół pracuje nad niezapowiedzianą jeszcze grą RPG AAA, która ma zostać wydana w 2021 roku, równolegle z Cyberpunk 2077. Nie ma co ukrywać, że to Cyberpunk jest grą, której najbardziej oczekują gracze, a sam projekt rozwijany jest już od kilku lat.

Od momentu pierwszej wzmianki na temat bez wątpienia firma zrobiła ogromne postępy, a my wiemy już czego możemy się spodziewać po Cyberpunk. Gra ma wykorzystywać „żywe miasta” z ekspansywną sztuczną inteligencją, a przedstawiony świat ma być większy i lepszy niż ten, który został przedstawiony w Wiedźminie 3. Mechanika gry będzie wykorzystywała zasady papierowej wersji RPG autorstwa Mike’a Pondsmitha.

Jeżeli Cyberpunk rzeczywiście zostanie pokazany na E3, będzie to najważniejsze wydarzenie tegorocznych targów, pomimo tego, że grę ujrzą tylko wybrani.

Dla przypomnienia trailer:

[you tube= P99qJGrPNLs]

Źródło: tweaktown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię