Strona głównaGryAktualnościCenega polskim wydawcą Farming Simulator 25

Cenega polskim wydawcą Farming Simulator 25

Polski wydawca gier, firma Cenega ogłosiła, że Farming Simulator 25 trafił oficjalnie do jej planu wydawniczego. Pudełkowa wersja gry na różne platformy trafi do sprzedaży już 25 listopada.

Farming Simulator 25 w wydaniu pudełkowym dostępny będzie na PS, PS5, Xbox Series X. Gra dostępna będzie również w wersji kolekcjonerskiej na PC w wersji z napisami i angielskiej wersji językowej. Każde fizyczne wydanie będzie zawierało pakiet MacDon Pack.

Co więcej, pudełkowawersja Farming Simulator 25 na PC będzie zawierać brelok. Gadżet ten dostępny będzie również w wydaniach konsowlowych jako bonus przedsprzedażowy u wybranych sprzedawców.

Edycja kolekcjonerska Farming Simulator 25 zawiera:

  • Grę w wersji na PC
  • Kolekcjonerskie pudełko
  • Stacyjkę USB z dwoma kluczykami
  • Farming Simulator 16-bit Retro Edition
  • Retro ścieżkę dźwiękową na CD
  • Poradniki do modowania
  • Brelok
  • 3 plakaty
  • 32 naklejki
  • DLC New Holland CR 11 Gold Edition

Możliwość przedpremierowego zamawiania gry pojawi się już wkrótce w polskich sklepach.

MacDon oferuje wyższy poziom wydajności zbiorów dzięki pięciu wyspecjalizowanym maszynom w pakiecie MacDon Pack dla Farming Simulator 25! Zdobądź maszynę M1240 Windrower, hedery DX140 i FD140, heder do ładowania PW8 i heder talerzowy R216Sp kanadyjskiego producenta sprzętu do zbiorów.

Usprawniona rozgrywka, uprawy, zwierzęta i nie tylko

Wirtualni farmerzy będą mogli zarządzać swoim rolniczym imperium w zupełnie nowej scenerii, takiej jak: pełen pól ryżowych krajobraz Azji Wschodniej, północnoamerykańskie środowisko z dużą ilością otwartej przestrzeni lub środkowoeuropejska lokalizacja z zielonymi polami położona między stawami i rzekami.

Budując swoje dziedzictwo samemu bądź w trybie współpracy wieloosobowej, wirtualni rolnicy będą mogli uprawiać dwa rodzaje ryżu, szpinak i nie tylko – łącznie w grze będzie dostępnych ponad 20 rodzajów upraw do wyboru. Do hodowli dołączą bawoły oraz inne zwierzęta, a gracze mogą oczekiwać również nowych łańcuchów produkcyjnych oraz budynków zwiększających możliwości biznesowe.

Technologiczne ulepszenie maszyn, pól i grafiki

Entuzjaści maszyn rolniczych mogą spodziewać się w grze ponad 400 autentycznie odwzorowanych pojazdów, narzędzi i przedmiotów od ponad 150 marek, w tym od: Case IH, CLAAS, Fendt, John Deere, Kubota, Massey Ferguson, New Holland, Valtra i wielu innych. Wraz z nowymi uprawami w grze pojawią się również specjalistyczne i dostosowane do nich maszyny rolnicze.

Wirtualni farmerzy będą mogli podziwiać pola oraz naturę dzięki ulepszonej grafice i fizyce, które bazują na najnowszym silniku GIANTS Engine 10. Mgła na dużych odległościach, dokładniejsze cienie, dynamiczne efekty pogodowe, deformacja terenu i inne elementy zwiększą immersję życia na farmie.

Mega farmy, mega relaks, również w 16-bitowym stylu

„Rolnictwo to pasja dzielona przez wielu, zarówno w prawdziwym życiu, jak i wirtualnie” – mówi Christian Ammann, CEO w GIANTS Software. „Farming Simulator 25 ulepsza serię dzięki głębszej rozgrywce i większej immersji, stając się ulubionym hobby dla doświadczonych graczy i początkujących farmerów. Wspieramy tę pasję dostarczając relaksującą, rodzinną, społecznościową i satysfakcjonującą rozgrywkę dla każdego.”

Entuzjastów serii z pewnością zainteresuje edycja kolekcjonerska. Dostępne wyłącznie na PC wydanie zawierać będzie Stacyjkę USB z dwoma kluczykami, które pozwoli na uruchamianie silników traktorów znajdujących się w grze, 16-bitową wersję inspirowaną przez gry z konsoli Mega Drive, z dołączoną ścieżką dźwiękową autorstwa Chrisa Hülsbecka zaaranżowaną w stylu retro i wiele innych dodatków

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię