Strona głównaWiadomościChcecie odzyskać do 200 złotych za zakup sprzętu? Lenovo ma dla Was...

Chcecie odzyskać do 200 złotych za zakup sprzętu? Lenovo ma dla Was propozycję

Firma Lenovo poinformowała o akcji, dzięki której możecie odzyskać do 200 złotych za zakup komputera. Poniżej wyjaśniamy jak się o taki zwrot ubiegać.

Do końca marca każdy, kto kupi zestaw multimedialny od Lenovo może odzyskać część zainwestowanej kwoty. W najgorszym przypadku będzie to 120, a maksymalnie 200 złotych. Akcja dotyczy zestawów złożonych z komputera stacjonarnego lub notebooka oraz monitora, a konkretnie jednego z modeli: LI2264d, LI2364d, L24i (FHD), L24q (QHD), L27q (QHD), Y27f F-Sync oraz Y27g G-Sync, Lenovo Legion Y25f. Potem zakupiony sprzęt należy zarejestrować na tej stronie w ciągu tygodnia od ostatniego zakupu. Dlaczego ostatniego? Nie trzeba kupować komputera i monitora jednocześnie, te zakupy mogą dzielić maksymalnie dwa tygodnie. Po rejestracji zostaje spokojne oczekiwanie na zwrot pieniędzy, które powinny się pojawić na naszym koncie maksymalnie w ciągu 30 dni.

Kwota zwrotu zależy od monitora jaki dokupimy do komputera. Największy przysługuje za modele Lenovo Y27f F-Sync oraz Y27g G-Sync. Zwrot nie będzie przysługiwał na zakup na przykład dwóch monitorów. Oczywiście pamiętać należy o zachowaniu paragonów lub faktur, a przy rejestracji produktów będziecie musieli spisać sobie numery seryjne obu urządzeń.

Co sądzicie o takich akcjach? Korzystaliście już z podobnych?

Źródło: Lenovo

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię