Strona głównaGryAktualnościChernobylite – nowa gra polskiego studia The Farm 51

Chernobylite – nowa gra polskiego studia The Farm 51

Chernoblytie to nowa gra polskiego studia The Farm 51, która ma na swoim koncie między innymi World War 3 oraz Get Even. Tym razem Polacy postawili na gatunek survival-horror.

Póki co nie wiemy o grze zbyt wiele. The Farm 51 uraczyło nas jedynie krótkim opisem:

26 Kwietnia, godzina 1:23 czasu Ukraińskiego. Dokładnie w tej chwili miała miejsce katastrofa nuklearna w Czarnobylu. Stopiony rdzeń płonącego reaktora nr 4 zmieszał się z innymi substancjami chemicznymi i wytworzył wysoce radioaktywny materiał, który znaleźć można tylko w Czarnobylu. Nazwano go Czarnobylitem.

“Chernobylite” to gra komputerowa z gatunku survival-horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja. To wszystko w formie nieliniowej, interaktywnej opowieści, igrającej z pojęciami prawdy i kłamstwa, rzeczywistości i fikcji, nauki i fantazji.

30 lat po katastrofie w Czarnobylu w Zonie zaczynają toczyć się wydarzenia, które nie mogłyby wydarzyć się nigdzie indziej na świecie. I które nie powinny wydarzyć się nigdzie w ogóle. Nie chodzi o to, jak stawić czoła własnym lękom. Chodzi o to, aby je przetrwać.

W grze możemy liczyć na imponujący poziom detali otoczenia, ponieważ wszystkie lokacje zostały stworzone z wykorzystaniem technologii trójwymiarowego skanowania. Oznacza to, że każde odwiedzone miejsce istnieje naprawdę i wygląda dokładnie tak, jak w Chernobylite. W planach jest wydanie gry na PC, PS4 oraz XOne. Wkrótce powinniśmy poznać dokładną datę premiery, a także obejrzeć pełny trailer. Póki co możecie zobaczyć krótki teaser:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię