Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCivilization 6 - poznaliśmy szczegóły kolejnego DLC

Civilization 6 – poznaliśmy szczegóły kolejnego DLC

Do gry zmierza Cthulhu i wampiry. Cywilizacja VI zboczy na nieco mroczniejszą drogę razem z kolejną aktualizacją, Ethiopia Pack. 

Nowe DLC do Civilization 6 wprowadzi do gry kilka bardzo nietypowych mechanik. Gdyby wprowadzenie battle royale nie było wystarczającym urozmaiceniem, teraz odchodzimy w kierunku fantasy.

Zobacz: Civilization 6: New Frontier Pass – Majowie pierwszą, nową frakcją!

Podstawowe elementy następnego DLC, dostępnego w ramach season passa lub jako oddzielny zakup, nie zaskakują. Głównym bohaterem całego Packa będzie oczywiście Ethiopia, nowa cywilizacja. Razem z nią pojawią się kolejne budynki, dystrykty i gałęzie dyplomacji.

Kiedy zagłębimy się jednak bardziej w zawartość dodatku, widać również kilka bardziej zaskakujących nowości. Razem z Ethiopia Pack do gry trafią sekretne społeczności, sekty, do których będzie można dołączać wedle własnego uznania. Każda z nich reprezentuje zupełnie inny styl gry i oferuje unikalne umiejętności.

Właśnie wśród sekt znajdziemy Sanguine Pact, nastawiony na militarną agresję kult pełny wampirów. Po dołączeniu do nich możemy tworzyć własnych krwiopijców, którzy wzmacniają się, kiedy umierają pobliskie jednostki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię