Strona głównaGryAktualnościClownfield 2042 - nowy Battlefield doczekał się parodii

Clownfield 2042 – nowy Battlefield doczekał się parodii

Battlefield 2042 zawiódł bardzo wielu graczy. Niektórych nawet do tego stopnia, że postanowili stworzyć alternatywę do FPS-a DICE. 

Większość zawiedzionych członków społeczności ogranicza się do okazjonalnych postów na Reddicie. Regularnie czytamy tam o tym, jak dużo pracy potrzebuje jeszcze Battlefield 2042. Kilka zirytowanych graczy postanowiło jednak wyrazić swoje niezadowolenie w bardziej kreatywny sposób.

Zobacz: Back 4 Blood dostanie w tym tygodniu tryb offline

Efektem ich starań jest Clownfield 2042, parodia, której zwiastun możecie zobaczyć powyżej. Gra czerpie garściami z BF-a, przerabiając w swój własny sposób najbardziej charakterystyczne elementy nowego FPS-a.

Clownfield doczekał się już swojej strony na Steamie, gdzie dowiadujemy się, że premiera ma mieć miejsce 31 grudnia. Będzie oferować trzy mapy, sześć broni, trzy tryby gry (w tym All Out Clownfare) oraz zjawiska pogodowe. Z opisu wynika jednak, że będzie to gra single player, a mapy będzie wypełniać AI.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię