Strona głównaEsportCo dzieje się z Izako Boars - kolejne zmiany w składzie?

Co dzieje się z Izako Boars – kolejne zmiany w składzie?

Wielkimi krokami zbliżają się polskie kwalifikacje do WESG. Kolejne drużyny zgłaszają swoje składy. Przejrzenie kilku z nich sugeruje, że na polskiej scenie po raz kolejny może dojść do roszad.

Naszą uwagę przykuł przede wszystkim skład Izako Boars. W drużynie Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego brakuje kilku zawodników. O ile niezgłoszenie Mattyego jest w pełni uzasadnione (WESG respektuje bany Valve, więc Matty nie może grać), o tyle zastanawia brak Kamila ‘Luuliguzmana’ Pali, który reprezentuje barwy organizacji od momentu jej powołania. Zamiast nich w składzie znaleźli się Nawrot oraz Lys, czyli dwaj zawodnicy wybrani do zespołu Izaka na turniej ASUS ROG. Zarejestrowany został również Szoszon, który w ostatnich tygodniach pełnił rolę stand-ina, ale nie miał już występować w drużynie. Być może na WESG będzie pełnił rolę rezerwowego.

Na tym jednak zaskoczenia się nie kończą. Luuliguzman znalazł się bowiem w składzie zupełnie innego zespołu o nazwie unluku. Co ważne, zarejestrował się tam dzisiaj (17 października) kilkanaście minut po północy. Sprawa jest więc aktualna. Razem z nim w zespole są: gaB, p1xa, perszi, raison oraz FlauerHoney. Zawodników jest w sumie sześciu, więc mogło dojść do pomyłki, ale prawdopodobnie jeden z graczy jest rezerwowym.

Czy to oznacza, że w Izako Boars znowu dojdzie do zmian w składzie? Na ten moment trudno cokolwiek wyrokować. Ale coś jest na rzeczy. Tym bardziej, że Kamil ‘Luuliguzman’ Pala sam wrzucił wczoraj na swojego Facebooka dość tajemniczy post, w którym napisał, że dzieją się takie rzeczy, że aż żal byłoby z nich nie skorzystać. Próbujemy uzyskać jakieś informacje od głównych zainteresowanych i jeśli czegoś uda nam się dowiedzieć, to uzupełnimy wpis.

Jak myślicie, znowu dojdzie do zmian w Izako Boars?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię