Strona głównaGryAktualnościCo planuje CD Projekt na ten rok?

Co planuje CD Projekt na ten rok?

Wygląda na to, że deweloperzy CD Projekt Red mają pełne ręce roboty. W tym roku powinniśmy spodziewać się kilku nowych zapowiedzi.

CD Projekt opublikował wczoraj podsumowanie roku 2021 oraz podzielił się swoimi planami na kolejne lata. Firma opublikowała również grafikę przedstawiającą plany na ten rok.

Według niej, Redzi pracują obecnie nad nową grą z uniwersum Wiedźmina. Nadal trwają prace nad next-genową aktualizacją do Wiedźmina 3, która jednak została opóźniona bez podania przybliżonej daty wydania. Poza tym studio pracuje nad fabularnym DLC do Cyberpunka, jednak nie dostaniemy go w tym roku. Do tego dochodzą aktualizacje łatające błędy w grze.

Możemy spodziewać się także zapowiedzi nowej gry, bazującej na istniejącej już marce studia. Jej tworzeniem zajmuje się studio zależne The Molasses Flood. Pojawi się także spin-off Gwint: Wiedźmińska gra karciana. Deweloperzy będą także wspierać mobilnego Wiedźmina oraz Gwint.

Co więcej, poszczególne ekipy będą pracowały nad niezapowiedzianymi jeszcze grami. Nam pozostaje zatem czekać cierpliwie na kolejne informacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię