Strona głównaWiadomościCo przyniesie trzeci sezon Destiny 2

Co przyniesie trzeci sezon Destiny 2

Bungie ujawniło tytuł kolejnego rozszerzenia do Destiny 2, które będzie dostępne w ramach przepustki sezonowej oraz samodzielnego zakupu.

Premiera dodatku pod tytułem Warmind została zaplanowana na 8 maja. Przegląd funkcjonalności odbędzie się 24 kwietnia na oficjalnym kanale Bungie na Twitch. Deweloper zapowiedział, że tym razem zabiorą graczy w całkiem nowe miejsca aby walczyć z nieznanymi dotąd wrogami.

Poza samym ogłoszeniem aktualizacji deweloper udostępnił również zaktualizowaną road mapę trzeciego sezonu. Rozpocznie się on 8 maja i wprowadzi sezonowe rankingi Crucible, prywatne mecze, większe skarbce, modyfikatory Heroic Strike i wiele innych. A jeszcze tego lata odbędzie się kolejne wydarzenie sezonowe, a także czat przedstawiający tryb Bounties and Clan dla graczy PC. Rozpoczęcie czwartego sezonu zostało przewidziane na wrzesień.

Społeczność dużo mówi o zmianach, które wprowadzimy w 4 sezonie. Naszym celem jest danie graczom większej kontroli nad konfiguracją sprzętu w Destiny 2. Chcemy również przywrócić te momenty gdy zdobywasz idealną broń. Aby tak się stało wprowadzimy: randomizację broni, zmiany w gniazdach oraz kilka narzędzi pozwalających na jej modyfikację. Mamy też palny na zmiany w Raid Prestige i chcemy je udostępnić w następnych aktualizacjach.

Poniżej kalendarz zmian:

Planujecie zakupić rozszerzenia czy posiadacie przepustkę? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię