Strona głównaGryAktualnościCodemasters prezentuje zwiastun DIRT 5

Codemasters prezentuje zwiastun DIRT 5

Fani zręcznościowych wyścigów samochodowych, już mogą zacierać ręce. Ponieważ zwiastun DIRT 5, zapowiada ciekawą i dynamiczną rozgrywkę, która z całą pewnością spodoba się graczom, którzy na pierwszym miejscu stawiają radość z jazdy, nie koniecznie w symulacyjnym ujęciu.

Firma Codemasters znana jest aktualnie z serii wyścigów samochodowych DIRT oraz Dirt Rally, przy czym Dirt Rally to symulator jazdy a DIRT to wyścigi z mniej wymagającym modelem jazdy.

Najnowsza odsłona DIRT 5 już od pierwszych sekund zwiastuna daje nam do wiadomości, że czeka nas ostra acade’owa jazda.

DIRT 5 to zapierająca dech w piersiach terenowa jazda bez trzymanki po asfalcie, żwirze, piasku, śniegu, lodzie i nie tylko. Pogoda zmienna jak w kalejdoskopie, samochody zderzają się i dachują, a napięcie rośnie, gdy gracz potrzebuje maksymalnego skupienia, aby dotrzeć do mety. Dzięki zróżnicowanym trybom, w tym Career, Arcade, Time Trial oraz sieciowym, DIRT 5 porywa od startu aż do samej mety. W DIRT 5 pojawia się też możliwość zabawy na podzielonym ekranie, dzięki czemu aż do czterech graczy może od teraz współpracować lub zmierzyć się ze sobą.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy arcade’owy model jazdy przypadnie graczom do gustu i będzie w stanie przyciągnąć ich na dłuższy czas

DIRT 5 zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC już 6. listopada 2020, 10. listopada na Xbox Series S oraz Xbox Series X, a 19.11.2020 na PlayStation 5. Gra będzie wspierać zarówno Xbox Smart Delivery, jak i darmową aktualizację na platformach PlayStation, dzięki czemu gracze bez problemu będą mogli przesiąść się na Xbox Series X lub PlayStation 5

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię