Strona głównaWiadomościColorful GeForce GTX 1080 Ti z serii iGame. Nowe szaty króla upstrzone...

Colorful GeForce GTX 1080 Ti z serii iGame. Nowe szaty króla upstrzone ekranem LCD

GTX 1080 Ti jest najmocniejszym układem spośród wszystkich dostępnych kart graficznych. W wersji opracowanej przez Colorful, jego moc podziwiać można w grach lub bezpośrednio na panelu LCD.

Może to i lekka przesada, by „upiększać” podzespoły schowane za ścianką jednostki, jednakże gadżeciarzom w smak będzie nowy GTX 1080 Ti od Colorful. Tenże model, oprócz dobrych parametrów, będzie mieć symboliczny ekran LCD. Docelowo zostanie zainstalowany na dłuższym boku GPU, dlatego też przyda się transparentna jednostka lub pozbycie się jej pokrywy.

Na wyświetlaczu LCD sprawdzimy obecnie ustawioną częstotliwość taktowania karty graficznej. Ponadto producent nie omieszkał dodać nazwy urządzenia i okrągłego licznika. Prawdopodobnie ujrzymy na nim procentowe wykorzystanie układu graficznego lub temperaturę z jaką aktualnie pracuje. Nie wykluczone, że każdy z tych elementów będzie programowalny i z osobna będzie można wybrać z listy dostępnych właściwości te, które najbardziej nas interesują.

Jest to niewielki dodatek acz bardzo przydatny dla osób parających się podkręcaniem. Pozostaje tylko pytanie: „Za ile zakupimy ów model?”. Do ustalonej przez Nvidię kwoty 3650 zł za GTX 1080 Ti, na pewno będziemy musieli dołożyć kilka złociszy więcej. Tymczasem patrzcie i podziwiajcie render karty przygotowany przez producenta.

Źródło: segmentnext.com, videocardz.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię