Strona głównaGryAktualnościControl – powstaje spin-off PvE

Control – powstaje spin-off PvE

Remedy zajmuje się obecnie tworzeniem wieloosobowej wersji Control. Będzie to produkcja PvE, którą deweloper chce zabezpieczyć przyszłość serii.

Od premiery Control minęło dwa lata i gracze powoli zaczynają się niecierpliwić kiedy Remedy ogłosi kolejną produkcję. Obecnie deweloper pracuje nad kampanią singleplayer do popularnego w Azji CrossFire, ale tego nie liczymy. Poza tym Remedy cały czas rozwija Vanguard.

Zobacz: Twórca Assassin’s Creed dołączył do EA Motive by pracować nad niezapowiedzianą grą

Teraz studio ogłosiło, że podpisało umowę z 505 Games na stworzenie i wydanie spin-offu Control. Na temat samej produkcji obecnie nie wiadomo zbyt wiele. Condor – to nazwa robocza gry – będzie czteroosobową grą kooperacyjną PvE. Budżet początkowy wynosi 25 milionów euro.

Nowa gra wydana pod znakiem Control ma zapewnić dalsze życie marce. Jak czytamy we wpisie dotyczącym gry:

Ponadto 505 Games i Remedy Entertainment określiły warunki zaawansowanej współpracy w celu dalszego rozszerzenia serii Control o grę marki Control o większym budżecie, której szczegóły zostaną uzgodnione w przyszłości.

To daje nadzieję na Control 2, jednak zanim to się stanie dostaniemy CrossfireX i prawdopodobnie także remaster Alana Wake’a.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię