Strona głównaWiadomościCooler Master wypuszcza swoją pierwszą podkładkę do myszek MP860 RGB

Cooler Master wypuszcza swoją pierwszą podkładkę do myszek MP860 RGB

Nie wiele jest akcesoriów komputerowych, których nie ma w ofercie Cooler Master. Ale święcącej podkładki dla gryzoni jeszcze u nich nie było…

Podkładko pod mysz ty moja, bez ciebie gaming nie w głowie. Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto Cię stracił? A no tak, codziennie ofiarą ostrego grania pada mnóstwo szmacianych i gumowych podkładek, które nie wytrzymują szurania. Stąd doceniamy solidne akcesoria mogące przetrwać miliony rund w CS-ie i innych tytułach wymagających szybkiej reakcji.

Od dziś w tym temacie będzie miała sporo do powiedzenia firma Cooler Master. Swoją ofertę akcesoriów komputerowych poszerzy o nowy dział podkładek pod mysz. I pierwszy ich model od razu trafi do grupy najdroższych i jednocześnie najlepszych dostępnych na rynku. Już w przyszłym miesiącu w sklepach pojawi się MP860 RGB.

Sprawdzi się zarówno dla myszek z czujnikiem optycznym jak i laserowym. Zawdzięcza to wysokiej jakości płótnu naciągniętym na anodyzowane aluminium. Dużym rozmiarem raczej się nie pochwali (360 x 260 x 6), lecz jej zabójczą bronią na konkurencyjne maty jest solidność, dobra przyczepność i wbudowane podświetlenie RGB. Światło z jej podkładki uchodzi z 19 punktów, a te możemy zaprogramować wedle własnego gustu, ustawiając tryb animacji, natężenie światła, paletę barw. Dodatkowo możemy zintegrować działanie RGB z pozostałymi akcesoriami wspierającymi podświetlenie.

Podkładka MP860 RGB wpierw zadebiutuje na rynku brytyjskim w cenie 79,99 funtów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię