Strona główna Wiadomości Cooler Master wypuszcza swoją pierwszą podkładkę do myszek MP860 RGB

Cooler Master wypuszcza swoją pierwszą podkładkę do myszek MP860 RGB

Nie wiele jest akcesoriów komputerowych, których nie ma w ofercie Cooler Master. Ale święcącej podkładki dla gryzoni jeszcze u nich nie było…

Podkładko pod mysz ty moja, bez ciebie gaming nie w głowie. Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto Cię stracił? A no tak, codziennie ofiarą ostrego grania pada mnóstwo szmacianych i gumowych podkładek, które nie wytrzymują szurania. Stąd doceniamy solidne akcesoria mogące przetrwać miliony rund w CS-ie i innych tytułach wymagających szybkiej reakcji.

Od dziś w tym temacie będzie miała sporo do powiedzenia firma Cooler Master. Swoją ofertę akcesoriów komputerowych poszerzy o nowy dział podkładek pod mysz. I pierwszy ich model od razu trafi do grupy najdroższych i jednocześnie najlepszych dostępnych na rynku. Już w przyszłym miesiącu w sklepach pojawi się MP860 RGB.

Sprawdzi się zarówno dla myszek z czujnikiem optycznym jak i laserowym. Zawdzięcza to wysokiej jakości płótnu naciągniętym na anodyzowane aluminium. Dużym rozmiarem raczej się nie pochwali (360 x 260 x 6), lecz jej zabójczą bronią na konkurencyjne maty jest solidność, dobra przyczepność i wbudowane podświetlenie RGB. Światło z jej podkładki uchodzi z 19 punktów, a te możemy zaprogramować wedle własnego gustu, ustawiając tryb animacji, natężenie światła, paletę barw. Dodatkowo możemy zintegrować działanie RGB z pozostałymi akcesoriami wspierającymi podświetlenie.

Podkładka MP860 RGB wpierw zadebiutuje na rynku brytyjskim w cenie 79,99 funtów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE