Strona głównaGryAktualnościCopa City – zorganizuj swój własny Mundial

Copa City – zorganizuj swój własny Mundial

Do sieci trafił trailer polskiej gry Copa City, która pozwoli graczom na samodzielnym zorganizowaniu Mundialu. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Triple Espresso.

Wiem, że część graczy interesuje się sportem a przede wszystkim piłką nożną, dlatego tak wielką popularnością cieszy się seria FIFA oraz Football Manager. Tym razem deweloperzy ze studia Triple Espresso zaproponowali nieco inny format rozrywki związanej z piłką nożną. W Copa City zajmiemy się organizowaniem wielkiego wydarzenia sportowego na poziomie Ligi Mistrzów.

Do zadania gracza będzie zapewnienie wymaganych obiektów, zajęcie się organizacją ruchu w mieście, baza noclegowa, zaplecze oraz zadbanie o komfort samych sportowców. Do tego na głowie mamy setki tysięcy rządnych wrażeń kibiców.

A poniżej pierwszy zwiastun gry:

W zwiastunie widać m.in. polski Stadion Narodowy, drużyny piłkarskie Arsenal i Bayern Monachium. Deweloperzy zapowiadają, że wkrótce zaprezentują więcej materiałów. Będzie to tytuł o niskim progu wejście jednak wysokim progu dojścia do perfekcji. Coś dla fanów budowania miast i mikrozarządzania.

Premiera Copa City zapowiedziana jest na 2025 rok. Tytuł trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię