Strona głównaWiadomościCougar Surpassion - nowa myszka dla maniaków grania

Cougar Surpassion – nowa myszka dla maniaków grania

Myszka jest dla gracza jak buty dla piłkarza – bez dobrych i wygodnych trudno o skuteczną grę. Być może dla niektórych idealnym wyborem będzie model Cougar Surpassion, który właśnie został zaprezentowany i dostępny jest w promocyjnej cenie.

Cougar Surpassion to nowy nabytek w rodzinie gamingowych akcesoriów marki. Gryzoń wyposażony jest w sensor optyczny o maksymalnej czułości 7200 DPI, przyspieszeniu wynoszącym 30 G oraz prędkości do 150 IPS. Producent nie chwali się zastosowanym modelem, ale patrząc na specyfikację z 99-procentową pewnością można założyć, że jest to Pixart PMW3310. To wciąż jeden z najczęściej wykorzystywanych czujników, który zachowuje wysoką renomę.

Pod przyciskami głównymi producent zastosował japońskie przełączniki Omron o żywotności do 50 mln aktywacji. Jak na sprzęt dla graczy, nie mogło również zabraknąć dwustrefowego podświetlania RGB z możliwością ustawienia jednego z 13 trybów iluminacji. Mysz z komputerem łączy się przy pomocy tradycyjnego kabla USB 2.0 o długości 1,8 metra. Warto jeszcze wspomnieć o niewielkim wyświetlaczu LCD na spodzie z dedykowanymi przyciskami do regulacji czułości, LOD czy też częstotliwości raportowania.

Cougar zapewnia, że mysz Surpassion sprawdzi się przede wszystkim w grach MOBA oraz FPS, czyli dwóch najpopularniejszych aktualnie gatunkach. Ma lekko profilowany kształt, przystosowany dla osób praworęcznych. Aktualnie gryzoń kosztuje 40 dolarów, ale jest to oferta promocyjna. Potrwa ona do 14 stycznia 2018 roku. Po tym czasie mysz będzie kosztować 50 dolarów.

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię