Strona głównaGryAktualnościCounter-Strike 2 – beta gry ma zostać udostępniona w ciągu kilku tygodni

Counter-Strike 2 – beta gry ma zostać udostępniona w ciągu kilku tygodni

Według najnowszych doniesień już wkrótce zostanie udostępniona beta Counter-Strike 2. Przynajmniej tak twierdzi Richarrd Lewis, znany dziennikarz esportowy.

Społeczność graczy esportowych jest rozpalona do czerwoności. Według najnowszych doniesień Valve wkrótce ma udostępnić Counter-Strike 2 lub nowy silnik do CS:GO. Dziennika esportowy Richarrd Lewis uchylił rąbka tajemnicy.

W swoim artykule informuje, że nowy CS ma pojawić się na przełomie marca i kwietnia. Informacje te mają pochodzić od sprawdzonych informatorów, którzy chcą zachować anonimowość. Prace nad grą mają trwać już od jakiegoś czasu i jak twierdzą prawie na pewno beta ma pojawić się pod nazwą CS2. Stworzenie gry ma być obecnie priorytetem dla ekipy Valve, co miało być powodem olania problemów technicznych CSGO w ostatnim czasie.

CS2 ma zawierać wiele poprawek, o które prosiła społeczność. W nowej wersji gry ma pojawić się tickrate 128, który ma być gotowy już w wersji beta. Gra ma wykorzystywać silnik Source 2 oraz oferować ulepszony tryb turniejowy, dzięki czemu nie będzie trzeba korzystać z platform zewnętrznych takich jak FACEIT.

Lewis w swoim artykule dodał, że gra jest już gotowa i została przetestowana przez grupę profesjonalnych graczy w siedzibie Valve w Seattle. Natomiast według informacji przekazanych przez Gabe Follower – Sorce 2 miał być testowany w USA i Europie od początku grudnia.

Nie wiadomo co stanie się z CSGO po wydaniu CS2, czy gry będą działały równolegle, czy nowa zastąpi starą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię